TDK-LAMBDA CUS250M-24-UJ
Kód: CUS250M-24-UJ
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; AC/DC,nezakrytovaný; 250W; Uvýst: 24V
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje pro vestavbu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.28 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 94%
Výstupní proud: 10,41A
Doplňkové funkce: remote sense, PFC
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný, AC/DC
Elektrické připojení: zásuvka JST
Izolační napětí: 4kV
Montáž: šroub M3
Napájecí napětí: 85...264V AC
Ochrana: pojistka
Počet výstupů: 1
Použití: lékařské aplikace
Pracovní teplota: -20...85°C
Rozměry: 2"x4"
Rozsah výstupních napětí: 24...26,4V DC
Řada výrobce: CUS250M
Shoda s normou: CE
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Vnější rozměry: 64x119,2x39,5mm
Výkon: 0,25kW
Výstupní napětí: 24V
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Výkon: 0,25kW
Výstupní napětí: 24V
Výstupní proud: 10,41A
Počet výstupů: 1
Rozměry: 2"x4"
Řada výrobce: CUS250M
Pracovní teplota: -20...85°C
Montáž: šroub M3
Ochrana: pojistka
Účinnost: 94%
Doplňkové funkce: remote sense
Použití: lékařské aplikace
Shoda s normou: CE
Izolační napětí: 4kV