TDK-LAMBDA CUS250M-24-U
Kód: CUS250M-24-U
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zabudované napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.28 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 94%
Výstupný prúd: 10,41A
Doplnkové funkcie: PFC
Druh napájacieho zdroja: nezakrytovaný, AC/DC
Elektrické pripojenie: zásuvka JST
Izolačné napätie: 4kV
Montáž: šroub M3
Napájacie napätie: 85...264V AC
Ochrana: pojistka
Počet výstupov: 1
Použitie: lékařské aplikace
Pracovná teplota: -20...85°C
Rozmery: 2"x4"
Rozsah výstupných napätí: 24...26,4V DC
Rada výrobcu: CUS250M
Zhoda s normou: CE
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vlastnosti zdrojov: aktivní chlazení
Vonkajšie rozmery: 64x119,2x39,5mm
Výkon: 0,25kW
Výstupné napätie: 24V