TDK-LAMBDA CUS250M-12-CG
Kód: CUS250M-12-CG
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; 250W; 80÷264VAC; OUT: 1; 20,83A; -20÷85°C
Detailní informace
Detailní popis produktu