TDK-LAMBDA CUS250M-12-C
Kód: CUS250M-12-C
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; 250W; 85÷264VAC; OUT: 1; 20,83A; -20÷85°C
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Otevřené napájecí zdroje
Záruka: 24
Hmotnost: 0.28 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 94%
Montáž: šroub M3
Napájecí napětí: 85...264V AC
Pracovní teplota: -20...85°C
Rozměry: 2"x4"
Rozsah výstupních napětí: 12...13,2V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0,25kW
Typ napájecí zdroje: spínaný
Montáž: šroub M3
Pracovní teplota: -20...85°C
Rozměry: 2"x4"
Napájecí napětí: 85...264V AC
Účinnost: 94%
Výkon: 0,25kW