TDK-LAMBDA CUS1200M-24
Kód: CUS1200M-24
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; 1,2kW; Uvýst: 24V; 50A; OUT: 1; CUS1200M
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje pro vestavbu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.98 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 95%
Výstupní proud: 50A
Doplňkové funkce: remote sense
Elektrické připojení: šroubové svorky, šroubové, zásuvka JST
Izolační napětí: 4kV
Napájecí napětí: 85...264V AC
Počet výstupů: 1
Použití: lékařské aplikace, průmysl
Pracovní teplota: -20...70°C
Řada výrobce: CUS1200M
Shoda s normou: CE
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Vnější rozměry: 187x93x42,5mm
Výkon: 1,2kW
Výstupní napětí: 24V
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 1,2kW
Výstupní napětí: 24V
Výstupní proud: 50A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 187x93x42,5mm
Řada výrobce: CUS1200M
Pracovní teplota: -20...70°C
Elektrické připojení: zásuvka JST
Účinnost: 95%
Doplňkové funkce: remote sense
Napájecí napětí: 85...264V AC
Izolační napětí: 4kV