TDK-LAMBDA CUS1000M-48
Artikelnummer: CUS1000M-48
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Eingebaute Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 0.86 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 95,5%
Ausgangsstrom: 20,9A
Elektrické připojení: svorkovnice
Izolační napětí: 4kV
Použití: lékařské aplikace, průmysl
Pracovní teplota: -20...70°C
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Vnější rozměry: 171x85x42,5mm
Výkon: 1kW
Výstupní napětí: 48V