TDK-LAMBDA CUS1000M-36
Kód: CUS1000M-36
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 1kW; Uvýst: 36V; 27,8A; OUT: 1; 95,3%
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje pro vestavbu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.85 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 95,3%
Výstupní proud: 27,8A
Elektrické připojení: svorkovnice
Izolační napětí: 4kV
Použití: lékařské aplikace, průmysl
Pracovní teplota: -20...70°C
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Vnější rozměry: 171x85x42,5mm
Výkon: 1kW
Výstupní napětí: 36V
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 1kW
Výstupní napětí: 36V
Výstupní proud: 27,8A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 171x85x42,5mm
Řada výrobce: CUS1000M
Pracovní teplota: -20...70°C
Účinnost: 95,3%
Doplňkové funkce: PFC
Napájecí napětí: 85...265V AC
Izolační napětí: 4kV