TDK-LAMBDA CUS1000M-24
Code: CUS1000M-24
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Bult-in power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.86 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 95%
Output current: 41,7A
Elektrické připojení: svorkovnice
Izolační napětí: 4kV
Použití: lékařské aplikace, průmysl
Pracovní teplota: -20...70°C
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Vnější rozměry: 171x85x42,5mm
Výkon: 1kW
Výstupní napětí: 24V