SCANGRIP SCANGRIP-03.5373
Kód: SCANGRIP-03.5373Detailní popis produktu
Nabíječka: USB; 2A; 5V; ScangripZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabíječky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Max. nabíjecí proud: | 2A |
| Typ nabíječky: | USB |
| Výstupní napětí: | 5V |
| Použití - série/výrobce: | Scangrip |
| Typ nabíječky: | USB |
| Max. nabíjecí proud: | 2A |
| Výstupní napětí: | 5V |
| Použití - série/výrobce: | Scangrip |




