RECOM RACM65-48S/OF-ST
Kód: RACM65-48S/OF-ST
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; nezakrytovaný; 65W; OUT: 1; 48VDC; 1,36A
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Otevřené napájecí zdroje
Záruka: 24
Hmotnost: 0.14 kg
Dostupnost: Na dotaz
Výstupní proud: 1,36A
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Počet výstupů: 1
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 65W
Výstupní napětí: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 65W
Počet výstupů: 1
Výstupní napětí: 48V DC
Výstupní proud: 1,36A