RECOM RACM60-24SKENC2X4
Kód: RACM60-24SKENC2X4
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě; 60W; 24VDC; 2500mA; RACM60-K
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje pro vestavbu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.2 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 90%
Výstupní proud: 2,5A
Druh napájecí zdroje: k vestavbě
Izolační napětí: 4kV
Napájecí napětí: 80...305V AC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, nadproudová OCP
Použití: lékařské aplikace
Pracovní teplota: -40...85°C
Řada výrobce: RACM60-K
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 118,3x62,7x38,7mm
Výkon: 60W
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 60W
Výstupní napětí: 24V DC
Výstupní proud: 2,5A
Řada výrobce: RACM60-K
Pracovní teplota: -40...85°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 90%
Napájecí napětí: 80...305V AC
Izolační napětí: 4kV