RECOM RACM140E-36SK/OF
Kód: RACM140E-36SK/OF
Expedujeme do 4 pracovních dnů (8 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; nezakrytovaný; 136,8W; 80÷264VAC; OUT: 1
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Otevřené napájecí zdroje
Záruka: 24
Hmotnost: 0.31 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 90%
Výstupní proud: 3,8A
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Izolační napětí: 4kV
Napájecí napětí: 80...264V AC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, nadproudová OCP
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...90°C
Řada výrobce: RACM140E-K
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 147x81,5x38mm
Výkon: 136,8W
Výstupní napětí: 36V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 136,8W
Napájecí napětí: 80...264V AC
Počet výstupů: 1
Výstupní napětí: 36V DC
Výstupní proud: 3,8A
Pracovní teplota: -40...90°C
Účinnost: 90%
Ochrana: protizkratové SCP
Vnější rozměry: 147x81,5x38mm
Řada výrobce: RACM140E-K
Izolační napětí: 4kV