RECOM RACM130E-15SK/OF
Code: RACM130E-15SK/OF
Expedujeme do 4 pracovních dnů (9 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Open power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.22 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 88%
Output current: 8,66A
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Izolační napětí: 4kV
Napájecí napětí: 85...264V AC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, nadproudová OCP
Počet výstupů: 1
Použití: lékařské aplikace
Pracovní teplota: -40...90°C
Řada výrobce: RACM130E-K
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 101,6x50,8x32mm
Výkon: 130W
Výstupní napětí: 15V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 130W
Výstupní proud: 8,66A
Pracovní teplota: -40...90°C
Účinnost: 88%
Ochrana: protizkratové SCP
Řada výrobce: RACM130E-K
Izolační napětí: 4kV
Použití: lékařské aplikace
Výstupní napětí: 15V DC