RECOM RACM1200-48SAVENCP
Kód: RACM1200-48SAVENCP
Expedujeme do 4 pracovních dnů (3 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě; 1000W; 48VDC; 25A; RACM1200-V
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje pro vestavbu
Záruka: 24
Hmotnost: 1.24 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 95%
Výstupní proud: 25A
Druh napájecí zdroje: k vestavbě
Izolační napětí: 4kV
Napájecí napětí: 80...264V AC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, nadproudová OCP
Použití: lékařské aplikace
Pracovní teplota: -40...80°C
Řada výrobce: RACM1200-V
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 228x96,2x40mm
Výkon: 1kW
Výstupní napětí: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 1kW
Výstupní napětí: 48V DC
Výstupní proud: 25A
Vnější rozměry: 228x96,2x40mm
Řada výrobce: RACM1200-V
Pracovní teplota: -40...80°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 95%
Použití: lékařské aplikace
Izolační napětí: 4kV