RECOM RACM1200-24SAVENCP
Artikelnummer: RACM1200-24SAVENCP
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Eingebaute Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 1.24 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 95%
Ausgangsstrom: 50A
Druh napájecí zdroje: k vestavbě
Izolační napětí: 4kV
Napájecí napětí: 80...264V AC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, nadproudová OCP
Použití: lékařské aplikace
Pracovní teplota: -40...80°C
Řada výrobce: RACM1200-V
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 228x96,2x40mm
Výkon: 1kW
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 1kW
Výstupní proud: 50A
Vnější rozměry: 228x96,2x40mm
Řada výrobce: RACM1200-V
Pracovní teplota: -40...80°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 95%
Použití: lékařské aplikace
Izolační napětí: 4kV
Výstupní napětí: 24V DC