RECOM RACD06-700-LP
Kód: RACD06-700-LP
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 6W; 2÷9VDC; 700mA; 198÷264VAC; IP20
Detailní informace
Detailní popis produktu