POS POS-MDIN100W12
Kód: POS-MDIN100W12
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; na lištu DIN; 100W; 12VDC; 180÷264VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnost: 0.39 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: šroubové svorky
Kmitočet napájecího napětí: 47...63Hz
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 180...264V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OLP
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -20...50°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0,1kW
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0,1kW
Výstupní napětí: 12V DC
Napájecí napětí: 180...264V AC
Montáž: na přípojnici DIN
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -20...50°C