POS FTPC40V24-L
Artikelnummer: FTPC40V24-L
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: DC (CV) Netzteile für LED
Garantie: 24
Gewicht: 0.12 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 86%
Ausgangsstrom: 1,67A
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: šroubové
Napájecí napětí: 180...264V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OLP
Počet výstupů: 1
Použití: LED
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -20...45°C
Režimy práce: napěťový zdroj
Řada výrobce: FTPC-L
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 149x40,4x26,7mm
Výkon: 40W
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Použití: LED
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 40W
Výstupní proud: 1,67A
Řada výrobce: FTPC-L
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -20...45°C
Elektrické připojení: šroubové
Počet výstupů: 1
Účinnost: 86%
Režimy práce: napěťový zdroj
Výstupní napětí: 24V DC