Polykarbonát plný UV 5x2050x2030mm čirý
Kód: 317052Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Deskové materiály |
|---|---|
| Hmotnost: | 25 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Barevné provedení: | Transparentní |
| Rozměr šířka: | 2050 mm |
| Rozměr délka: | 2030 mm |
| Rozměr výška: | 5 mm |
| Krycí fólie: | Z obou stran |
| Lze formátovat - desky: | Ano |
| Lze formátovat - profily: | Ne |
| Položka byla vyprodána… | |




