Plexisklo Crystal 4x1020x4050mm opál
Kód: 307343Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Deskové materiály |
|---|---|
| Hmotnost: | 19.75 kg |
| Dostupnost: | Skladem |
| Barevné provedení: | Opálová |
| Rozměr šířka: | 1020 mm |
| Rozměr délka: | 4050 mm |
| Rozměr výška: | 4 mm |
| Propustnost světla: | 26-29 |
| Krycí fólie: | Z obou stran |
| Lze formátovat - desky: | Ano |
| Lze formátovat - profily: | Ne |



.jpg?68d3d670)
