Plexiglass ClearCut cast 8x2050x3050mm opal LT35
Code: 30818Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Sheet materials |
|---|---|
| Weight: | 59.52 kg |
| Availability: | On request |
| Color: | Opal |
| Dimension width: | 2050 mm |
| Dimension length: | 3050 mm |
| Dimension height: | 5 mm |
| Light transmission: | 32 |
| Type: | cast |
| Protection foil: | On both sides |
| Cutting to size - sheets: | Ano |
| Cutting to size - profiles: | No |
| The item has been sold out… | |




