Plexisklo 3x2000x2997mm opál
Kód: 30913Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Deskové materiály |
|---|---|
| Hmotnost: | 22.5 kg |
| Dostupnost: | Skladem |
| Barevné provedení: | Opálová |
| Rozměr šířka: | 2000 mm |
| Rozměr délka: | 2997 mm |
| Rozměr výška: | 3 mm |
| Krycí fólie: | Z obou stran |
| Lze formátovat - desky: | Ano |
| Lze formátovat - profily: | Ne |



.jpg?68d3d670)
