PHOENIX CONTACT TRIOUPS-2G/24DC/20
Kód: TRIOUPS-2G/24DC/20Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: UPS; 720W; 24VDC; 100÷240VAC; na přípojnici DINZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje na lištu DIN |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Montáž: | na přípojnici DIN |
| Napájecí napětí: | 100...240V AC |
| Ochrana: | před opačnou polaritou |
| Pracovní teplota: | -25...70°C |
| Řada výrobce: | TRIO-UPS |
| Typ napájecí zdroje: | UPS |
| Výkon: | 720W |
| Výstupní napětí: | 24V DC |
| Typ napájecí zdroje: | UPS |
| Výkon: | 720W |
| Výstupní napětí: | 24V DC |
| Napájecí napětí: | 100...240V AC |
| Montáž: | na přípojnici DIN |
| Pracovní teplota: | -25...70°C |
| Ochrana: | před opačnou polaritou |
| Řada výrobce: | TRIO-UPS |
| Položka byla vyprodána… | |




