PHOENIX CONTACT PSDIODE/12-48/2X10
Kód: PSDIODE/12-48/2X10Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: redundantní modul; 20A; na přípojnici DIN; IP20Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje na lištu DIN |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Výstupní proud: | 20A |
| Elektrické připojení: | šroubové svorky |
| Montáž: | na přípojnici DIN |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Typ napájecí zdroje: | redundantní modul |
| Typ napájecí zdroje: | redundantní modul |
| Elektrické připojení: | šroubové svorky |
| Montáž: | na přípojnici DIN |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Výstupní proud: | 20A |
| Položka byla vyprodána… | |




