Murata Power Solutions D1U54TW80012HB3C
Kód: D1U54TW80012HB3C
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě; 800W; 12VDC; 66,5A; OUT: 2
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje pro vestavbu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.77 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 95%
Výstupní proud: 66,5A
Druh napájecí zdroje: k vestavbě
Elektrické připojení: IEC320-C14
Montáž: rack
Napájecí napětí: 90...264V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, proti přepětí OVP, nadproudová OCP
Počet výstupů: 2
Pracovní teplota: 0...50°C
Řada výrobce: D1U54T-800W-12-HBxC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 228,6x54,4x40mm
Výkon: 0,8kW
Výstupní napětí: 12V DC
Výstupní napětí 2: 12V DC
Výstupní proud 2: 1A
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0,8kW
Výstupní napětí: 12V DC
Výstupní napětí 2: 12V DC
Výstupní proud: 66,5A
Výstupní proud 2: 1A
Počet výstupů: 2
Pracovní teplota: 0...50°C
Montáž: rack
Ochrana: proti přepětí OVP
Účinnost: 95%