MERAWEX ZM24V12A-300AZ
Kód: ZM24V12A-300AZ
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: vyrovnávací; k vestavbě,modulový; 300W; 24VDC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje pro vestavbu
Záruka: 24
Hmotnost: 1.65 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Výstupní proud: 12A
Doplňkové funkce: vyrovnávací činnost s akumulátory, kontrola stavu baterie
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 184...253V AC, 165...297V DC
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -33...70°C
Shoda s normou: PN EN 54-4/A2
Související produkty: ZMUCHWYTDIN35
Stupeň krytí: IP20
Typ napájecí zdroje: vyrovnávací
Vnější rozměry: 66x111x203mm
Výkon: 300W
Výstupní napětí: 24V DC
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 300W
Výstupní napětí: 24V DC
Výstupní proud: 12A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 66x111x203mm
Pracovní teplota: -33...70°C