MERAWEX ZM12V32A-600
Kód: ZM12V32A-600
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 400W; 12VDC; 32A
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záruka: 24
Hmotnost: 1.7 kg
Dostupnost: Na dotaz
Výstupní proud: 32A
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 184...253V AC, 165...297V DC
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -33...70°C
Související produkty: ZMUCHWYTDIN35
Stupeň krytí: IP20
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 66x111x262mm
Výkon: 0,4kW
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 0,4kW
Výstupní napětí: 12V DC
Výstupní proud: 32A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 66x111x262mm
Pracovní teplota: -33...70°C