MERAWEX ZM12V16A-300
Kód: ZM12V16A-300
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 200W; 12VDC; 16A
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záruka: 24
Hmotnost: 1.46 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Výstupní proud: 16A
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 184...253V AC, 165...297V DC
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -33...70°C
Související produkty: ZMUCHWYTDIN35
Stupeň krytí: IP20
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 66x111x203mm
Výkon: 0,2kW
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 0,2kW
Výstupní napětí: 12V DC
Výstupní proud: 16A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 66x111x203mm
Pracovní teplota: -33...70°C