MEAN WELL XTR-480-48LAGL
Kód: XTR-480-48LAGL
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; 3-fázový,na lištu DIN; 480W; 48VDC; 10A
Detailní informace
Detailní popis produktu
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 95,5%
Výstupní proud: 10A
Doplňkové funkce: dálkové ovládání ON/OFF
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN, 3-fázový
Elektrické připojení: pružinové svorky
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 48...55V DC
Řada výrobce: XTR-480
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 63x125,2x125mm
Výkon: 480W
Výstupní napětí: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Výkon: 480W
Výstupní napětí: 48V DC
Výstupní proud: 10A
Napájecí napětí: 450...800V DC
Montáž: na přípojnici DIN
Vnější rozměry: 63x125,2x125mm
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 95,5%