MEAN WELL XTR-480-12GL
Kód: XTR-480-12GL
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; 3-fázový,na lištu DIN; 480W; 12VDC; 30A
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnost: 1.28 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 93%
Výstupní proud: 30A
Doplňkové funkce: dálkové ovládání ON/OFF
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN, 3-fázový
Elektrické připojení: šroubové svorky
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 450...800V DC, 320...600V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 12...15V DC
Řada výrobce: XTR-480
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 63x125,2x125mm
Výkon: 480W
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Výkon: 480W
Výstupní napětí: 12V DC
Výstupní proud: 30A
Napájecí napětí: 450...800V DC
Montáž: na přípojnici DIN
Vnější rozměry: 63x125,2x125mm
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 93%