MEAN WELL XLG-75-24-A 230V / 24Vdc 2,5A 60W IP67
Kód: 9007524ADetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje napájení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.58 kg |
| Dostupnost: | Skladem |
| Rozměr šířka: | 63 mm |
| Rozměr délka: | 140 mm |
| Rozměr výška: | 32 mm |
| Celkový výkon / příkon: | 74,4 W |
| Napětí na vstupu: | 230 |
| Napětí na výstupu: | 24 |
| Výstupní proud: | 3,1 mA |
| Stupeň krytí IP: | 67 |
| Délka záruky v měsících: | 60 |
| Lze formátovat - desky: | Ne |
| Lze formátovat - profily: | Ne |




