MEAN WELL XLG-200-24-A 230V/24Vdc 8,3A 200W IP67
Kód: 9020024ADetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje napájení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| Dostupnost: | Skladem |
| Rozměr šířka: | 0 mm |
| Rozměr délka: | 0 mm |
| Rozměr výška: | 0 mm |
| Celkový výkon / příkon: | 0 W |
| Napětí na vstupu: | 230 |
| Napětí na výstupu: | 24 |
| Výstupní proud: | 6,25 mA |
| Stupeň krytí IP: | 67 |
| Délka záruky v měsících: | 60 |
| Lze formátovat - desky: | Ne |
| Lze formátovat - profily: | Ne |



.jpg?68d3d670)
