MEAN WELL XLC-60-H-KNS
Kód: XLC-60-H-KNS
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; LED; DALI 2,NFC; 60W; 9÷54VDC; 900mA÷1,7A
Detailní informace
Detailní popis produktu