MEAN WELL XLC-40-H-KNS
Kód: XLC-40-H-KNS
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; LED; DALI 2,NFC; 40W; 9÷54VDC; 600mA÷1,4A
Detailní informace
Detailní popis produktu