MEAN WELL XDR-960-48PI
Kód: XDR-960-48PI
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; na lištu DIN; 960W; 48VDC; 40A; 85÷305VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnost: 2.2 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 96%
Výstupní proud: 40A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, dálkové ovládání ON/OFF, Modbus
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: svorky push-in
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 48...55V DC
Řada výrobce: XDR-960
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 96x125,2x132mm
Výkon: 960W
Výstupní napětí: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výstupní napětí: 48V DC
Výstupní proud: 40A
Napájecí napětí: 85...305V AC
Montáž: na přípojnici DIN
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 96%
Řada výrobce: XDR-960
Vnější rozměry: 96x125,2x132mm
Výkon: 960W