MEAN WELL XDR-960-36
Kód: XDR-960-36
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; na lištu DIN; 960W; 36VDC; 53,3A; OUT: 1
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnost: 2.17 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 95,5%
Výstupní proud: 53,3A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, dálkové ovládání ON/OFF, Modbus
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: šroubové svorky
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 36...42V DC
Řada výrobce: XDR-960
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 96x125,2x132mm
Výkon: 960W
Výstupní napětí: 36V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 960W
Výstupní napětí: 36V DC
Výstupní proud: 53,3A
Napájecí napětí: 85...305V AC
Montáž: na přípojnici DIN
Vnější rozměry: 96x125,2x132mm
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 95,5%