MEAN WELL XDR-75-12PI
Kód: XDR-75-12PI
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; na lištu DIN; 75W; 12VDC; 12,5A; OUT: 1
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnost: 0.5 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 89%
Výstupní proud: 12,5A
Doplňkové funkce: dálkové ovládání ON/OFF
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: svorky push-in
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 12...15V DC
Řada výrobce: XDR-75
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 30x125,2x116mm
Výkon: 75W
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 75W
Výstupní napětí: 12V DC
Výstupní proud: 12,5A
Napájecí napětí: 85...305V AC
Montáž: na přípojnici DIN
Vnější rozměry: 30x125,2x116mm
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 89%