MEAN WELL XDR-480-48LA
Kód: XDR-480-48LA
Expedujeme do 4 pracovních dnů (4 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; na lištu DIN; 480W; 48VDC; 20A; 85÷305VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnost: 1.08 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 96%
Výstupní proud: 20A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, dálkové ovládání ON/OFF, Modbus
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: pružinové svorky
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 48x125,2x125mm
Výkon: 480W
Výstupní napětí: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 480W
Výstupní napětí: 48V DC
Výstupní proud: 20A
Napájecí napětí: 85...305V AC
Montáž: na přípojnici DIN
Vnější rozměry: 48x125,2x125mm
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 96%