MEAN WELL XDR-240-48PI
Kód: XDR-240-48PIDetailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; na lištu DIN; 240W; 48VDC; 10A; 85÷305VACZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje na lištu DIN |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.79 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnost: | 95,5% |
| Výstupní proud: | 10A |
| Doplňkové funkce: | aktivní PFC, dálkové ovládání ON/OFF, Modbus |
| Druh napájecí zdroje: | na lištu DIN |
| Elektrické připojení: | svorky push-in |
| Montáž: | na přípojnici DIN |
| Napájecí napětí: | 85...305V AC, 80...431V DC |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP |
| Počet výstupů: | 1 |
| Pracovní teplota: | -40...85°C |
| Rozsah výstupních napětí: | 48...55V DC |
| Řada výrobce: | XDR-240 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 40x125,2x116mm |
| Výkon: | 240W |
| Výstupní napětí: | 48V DC |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Druh napájecí zdroje: | na lištu DIN |
| Výkon: | 240W |
| Výstupní napětí: | 48V DC |
| Rozsah výstupních napětí: | 48...55V DC |
| Výstupní proud: | 10A |
| Napájecí napětí: | 85...305V AC |
| Elektrické připojení: | svorky push-in |
| Montáž: | na přípojnici DIN |
| Vnější rozměry: | 40x125,2x116mm |
| Počet výstupů: | 1 |
| Pracovní teplota: | -40...85°C |
| Ochrana: | protizkratové SCP |
| Účinnost: | 95,5% |
| Doplňkové funkce: | Modbus |
| Řada výrobce: | XDR-240 |




