MEAN WELL XDR-240-36PI
Code: XDR-240-36PI
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: DIN rail power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.8 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 95,5%
Output current: 13,32A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, dálkové ovládání ON/OFF, Modbus
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: svorky push-in
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 36...42V DC
Řada výrobce: XDR-240
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 40x125,2x116mm
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 36V DC