MEAN WELL XDR-240-12PI
Artikelnummer: XDR-240-12PI
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: DIN-Schienen-Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 0.79 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 94%
Ausgangsstrom: 40A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, dálkové ovládání ON/OFF, Modbus
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: svorky push-in
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 12...15V DC
Řada výrobce: XDR-240
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 40x125,2x116mm
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 12V DC