MEAN WELL XDR-120-36LA
Kód: XDR-120-36LA
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; na lištu DIN; 120W; 36VDC; 6,66A; OUT: 1
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnost: 0.61 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 94%
Výstupní proud: 6,66A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, dálkové ovládání ON/OFF
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: pružinové svorky
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 80...305V AC, 80...431V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 36...42V DC
Řada výrobce: XDR-120
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 30x125,2x116mm
Výkon: 0,12kW
Výstupní napětí: 36V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0,12kW
Výstupní napětí: 36V DC
Výstupní proud: 6,66A
Napájecí napětí: 80...431V DC
Montáž: na přípojnici DIN
Vnější rozměry: 30x125,2x116mm
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 94%