MEAN WELL XBG-160-A-C
Kód: XBG-160-A-C
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 160W; 34÷56VDC; 3,3A; 90÷305VAC; IP67
Detailní informace
Detailní popis produktu