MEAN WELL UMP-400-48
Artikelnummer: UMP-400-48
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Eingebaute Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 0.88 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 88,5%
Ausgangsstrom: 8,3A
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 90...264V AC, 127...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -30...70°C
Řada výrobce: UMP-400
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 250x89x37mm
Výkon: 0,4kW
Výstupní napětí: 48V DC