MEAN WELL UMP-400-24
Kód: UMP-400-24Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 400W; 24VDC; 16,7AZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje pro vestavbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.88 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Účinnost: | 88,5% |
| Výstupní proud: | 16,7A |
| Druh napájecí zdroje: | modulový, k vestavbě |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Napájecí napětí: | 90...264V AC, 127...370V DC |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP |
| Počet výstupů: | 1 |
| Pracovní teplota: | -30...70°C |
| Řada výrobce: | UMP-400 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 250x89x37mm |
| Výkon: | 0,4kW |
| Výstupní napětí: | 24V DC |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Druh napájecí zdroje: | modulový |
| Výkon: | 0,4kW |
| Výstupní napětí: | 24V DC |
| Výstupní proud: | 16,7A |
| Počet výstupů: | 1 |
| Vnější rozměry: | 250x89x37mm |
| Řada výrobce: | UMP-400 |
| Pracovní teplota: | -30...70°C |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Ochrana: | protizkratové SCP |
| Účinnost: | 88,5% |
| Napájecí napětí: | 127...370V DC |
| Položka byla vyprodána… | |




