MEAN WELL UMP-400-24
Kód: UMP-400-24
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 400W; 24VDC; 16,7A
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje pro vestavbu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.88 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 88,5%
Výstupní proud: 16,7A
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 90...264V AC, 127...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -30...70°C
Řada výrobce: UMP-400
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 250x89x37mm
Výkon: 0,4kW
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 0,4kW
Výstupní napětí: 24V DC
Výstupní proud: 16,7A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 250x89x37mm
Řada výrobce: UMP-400
Pracovní teplota: -30...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 88,5%