MEAN WELL UHP-750-48
Kód: UHP-750-48
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 750W; 48VDC; 15,7A
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje pro vestavbu
Záruka: 24
Hmotnost: 1.45 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 95%
Výstupní proud: 15,7A
Doplňkové funkce: aktivní PFC
Druh krytu: 270B
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 90...264V AC, 127...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -30...70°C
Rozsah výstupních napětí: 48...57,6V DC
Řada výrobce: UHP-750
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 237x100x41mm
Výkon: 0,75kW
Výstupní napětí: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 0,75kW
Výstupní napětí: 48V DC
Výstupní proud: 15,7A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 237x100x41mm
Řada výrobce: UHP-750
Pracovní teplota: -30...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 95%