MEAN WELL UHP-500R-48
Kód: UHP-500R-48
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 501,6W; 48VDC; 95%
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.95 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 95%
Výstupní proud: 10,45A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, redundance
Druh krytu: 233D
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -20...70°C
Rozsah výstupních napětí: 45,6...50,4V DC
Řada výrobce: UHP-500
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 232x81x31mm
Výkon: 501,6W
Výstupní napětí: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 501,6W
Výstupní napětí: 48V DC
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 232x81x31mm
Řada výrobce: UHP-500
Pracovní teplota: -20...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 95%
Druh krytu: 233D
Doplňkové funkce: redundance
Napájecí napětí: 127...370V DC
Výstupní proud: 10,45A