MEAN WELL UHP-500R-4.2
Kód: UHP-500R-4.2
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 336W; 4,2VDC; 80A
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.91 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 89%
Výstupní proud: 80A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, redundance
Druh krytu: 233D
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -20...70°C
Rozsah výstupních napětí: 3,6...4,4V DC
Řada výrobce: UHP-500
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 232x81x31mm
Výkon: 336W
Výstupní napětí: 4,2V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 336W
Výstupní napětí: 4,2V DC
Výstupní proud: 80A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 232x81x31mm
Řada výrobce: UHP-500
Pracovní teplota: -20...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 89%