MEAN WELL UHP-500R-24
Kód: UHP-500R-24
Expedujeme do 4 pracovních dnů (10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 501,6W; 24VDC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.94 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 94,5%
Výstupní proud: 20,9A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, redundance
Druh krytu: 233D
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -20...70°C
Rozsah výstupních napětí: 22,8...25,2V DC
Řada výrobce: UHP-500
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 232x81x31mm
Výkon: 501,6W
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 501,6W
Výstupní napětí: 24V DC
Výstupní proud: 20,9A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 232x81x31mm
Pracovní teplota: -20...70°C
Doplňkové funkce: redundance
Napájecí napětí: 127...370V DC
Řada výrobce: UHP-500
Účinnost: 94,5%