MEAN WELL UHP-2500-48
Kód: UHP-2500-48
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 2,5kW; 48VDC; 52,1A
Detailní informace
Detailní popis produktu
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 96%
Výstupní proud: 52,1A
Doplňkové funkce: dálkové ovládání ON/OFF, CANBus
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -30...70°C
Řada výrobce: UHP-2500
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 310x140x60mm
Výkon: 2,5kW
Výstupní napětí: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 2,5kW
Výstupní napětí: 48V DC
Výstupní proud: 52,1A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 310x140x60mm
Pracovní teplota: -30...70°C
Napájecí napětí: 250...370V DC
Doplňkové funkce: dálkové ovládání ON/OFF
Řada výrobce: UHP-2500
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 96%